Co o nás říkají naši zákazníci

Recenze

Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
18:52 09 Jan 24
Firmu YourTesla mohu jen vřele doporučit, pracují v ní jen absolutní profesionálové, kteří vždy vše do detailu vysvětlí a poradí se vším co je potřeba k půjčení i ke koupi jejich vozů. Pokud tedy nad tímto vozem uvažujete, neváhejte a jeď si ho k nim vyzkoušet. Budete nadšeni.
Eliška VěprovskáEliška Věprovská
14:30 05 Jan 24
Ráda bych doporučila firmu YourTesla. Prvně jsme si auto půjčili, abychom si vše vyzkoušeli na vlastní kůži. Vše nám bylo vysvětleno, včetně nastevení aplikace v telefonu a dalších potřebných věcí. Následovala koupě auta, kdy nám pánové z YourTesla nabídli několik variant dle našich kritérií a poté jeli auto osobně prověřit. O týden později vůz přivezli. Postarali se o veškerý servis, co se přepisu a dalších věcí týče. Za mě naprostá spokojenost a profesionalita.
Luboš DoleželLuboš Doležel
19:34 12 Dec 23
Pánové z YourTesla jsou praví nadšenci. Vysvětlili mi praktické rozdíly mezi modely a variantami aut a nechali mě si řízení Tesly osobně vyzkoušet. Jakmile nastal vhodný čas pro nákup, doporučili mi několik konkrétních kusů a pomohli mi je porovnat. Vybrané auto v Německu osobně zkontrolovali a bohužel odhalili skryté vady. Obratem nalezli přijatelnou alternativu, poslali fotky a nabídli i videohovor. Následný dovoz a vyřízení formalit v ČR proběhly bez problémů.
Zuzana Wedlova88Zuzana Wedlova88
18:01 06 Nov 23
Od Yourtesla jsme si zapůjčili Yko na víkend a vyzkoušeli s ní cestu do Itálie. Perfektní komunikace, ochota, vstřícnost. Při zápůjčce nám bylo vše skvěle vysvětleno a rozhodnutí jít do Tesly nám tím neusnadnili, protože jsem doufala, že to nebude ono a opak je pravdou. Firmu mohu jen doporučit.
Milan KřečekMilan Křeček
07:26 10 Oct 23
Firma Your Tesla mi poradila s výběrem modelu, prověřila a přivezla v perfektním stavu, vysvětlila a nastavila, co slíbila to dodržela. Firmu Your Tesla mohu s klidem doporučit všem co mají zájem o auto Tesla. Ještě jednou děkuji za mou Teslu.
js_loader

Dejte nám vědět, jak se vám Tesla líbila!